مجله نرم افزاری شطرنج شماره ChessBase Magazine 176

مجله نرم افزاری شطرنج شماره ChessBase Magazine 176

مجله نرم افزاری و تصویری فوق العاده ارزشمند چس بیس شماره  176

محصول :  2017 chessbase

نسخه کم حجم

dvd کامل نسخه کم حجم

بیش از ده ها فیلم آموزشی شطرنج- شروع بازی – وسط بازی – آخربازی – تفسیر بهترین بازیهای بزرگان شطرنج ومطالب آموزشی با فرمت  -cbv شامل آموزش وتست آزمون و تمرین شطرنج برای تمام سطوح

مجله شطرنج ۱۷۶
ده مقاله برتر از دید سردبیر

۱٫ دراما در دور هشتم: فابیانو کاروانا توضیح می دهد که چگونه و چرا کارلسن در مسابقات قهرمانی جهان در بازی ۸ ام سقوط کرد.

۲٫ شانس های از دست رفته در اعماق پنهان: اجازه دهید که کارستن مولر نشان دهد همه چیز را در مورد آخر بازی سوم از مچ قهرمانی جهان (ویدئو).

۳٫ تصمیم گیری در نیویورک: لذت ببرید از خلاصه ویدیوهای دانیل کینگ ازبازی های نهایی و هیجان انگیز قهرمانی جهان!

۴٫ شانس به نفع شجاعت: وسلی سو نشان میدهد که چگونه قادر به فراراز دست لوون آرونیان در لندن شد.

۵٫ “یک قربانی درخشان”: با استاد بزرگ سیمون ویلیامز حرکت به حرکت بازی آرونیان-راپورت را دنبال کنید و احساس شور و شوق در دفاع چیگورین را حس کنید!

۶٫ شاید مهم ترین بازی در جام قهرمانی اروپا: دیمیتری اندکین پیروزی خود را با مهره سیاه در برابر بازیکن برتر کوبا دومینگز تجزیه و تحلیل می کند.

۷٫ “باز کردن ستون ها در جناح شاه، آوردن وزیر به بازی و درهم کوبیدن حریف!”: اجازه دهید اندرو مارتین به شما برخی از ایده های برنده جدید درترومپوفسکی را نشان دهد (ویدئو).

۸٫ چه چیزی در دفاع پیرک جدید است؟ کارشناس شروع بازی میهایل مارین به تشریح مهم ترین روندها در سال های اخیر در این باره می پردازد.

۹٫ ترکیب تمام عیار با “اسب هشت پا (اختاپوس!)”: شانس خود را با همراهی با الیور ریه در یایان دادن به یک حمله نهایی درخشان در روی صفجه محک بزنید.

۱۰٫ بازی با پیاده وزیر به روش کرامنیک: در مقاله خود در باره شروع بازی مارتین بروتیگام شما را دعوت می کند که خودتان امتحان کنید :

۱٫d4 d5 2.Nf3 Nf6 3.Bg5

برای باز کردن فیلمهای این مجله آموزشی میتوانید نرم افزار رایگان شطرنج ChessBase Reader را در زیر دانلود کنید با این نرم افزار میتوانید فایل های cbv,pgn را هم باز کنید

دانلود با لینک مستقیم با حجم ۳۶٫۹۵ مگابایت 

«جهت دانلود فایل اینجا را کلیک نمایید.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 2 =